Konkurs dla studentów i startup-ów: Ricoh “MIRAI” Challenge

Ricoh Mirai Challenge - grafika

Ricoh, japońska firma elektroniczna znana na świecie zwłaszcza z produkcji drukarek i kserokopiarek, ogłasza konkurs Ricoh “MIRAI” Challenge – The Future of MFP. Celem jest wymyślenie od nowa branży drukarek i akcesoriów komputerowych, aby odpowiadały współczesnym sposobom użytkowania komputerów. Jeśli studiujesz lub prowadzisz startup technologiczny to wyzwanie jest dla Ciebie. Zwycięski pomysł zostanie przedstawiony zarządowi firmy Ricoh I zdobędzie finansowanie na realizację.

Zgłoś się samodzielnie lub w kilkuosobowym zespole i przygotuj pomysł na innowację w jednym z trzech tematów:

  • Wymyśl papier od nowa – zaprojektuj od nowa współczesną rolę papieru i druku w nowoczesnym biurze,
  • Wymyśl świat bez papieru – odpowiedz na pytanie jakie jest miejsce skanerów, drukarek i dokumentów w nowoczesnym biurze, gdzie większość rzeczy dzieje się elektronicznie
  • Dzika karta – uwolnij swoją kreatywność i zastanów się, jak firma Ricoh może się rozwinąć w zupełnie nieoczekiwanym kierunku?

Wykorzystaj szansę jaką daje współpraca z liderem technologicznym, jakim jest firma Ricoh i pomóż wspólnie zaprojektować doskonalszą przyszłość technologii dla biznesu. Aplikuj już teraz – zgłoszenia można nadsyłać do 29. marca! Pomysł przygotowwany przez zwycięski zespół zostanie przedstawiony zarządowi firmy Richoh i uzyska finansowanie na realizację.