28 maja 2019

O nas

YPI Consulting świadczy kompleksowe usługi z zakresu doradztwa.

Na polskim rynku cieszymy się uznaniem Klientów od 2002 roku. Posiadamy bogate doświadczenie w pracy zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Inspiracją do działania są nasi Klienci oraz ich stale rosnące potrzeby. Jako zespół dążący do perfekcji w realizacji projektów pragniemy w pełni sprostać wymaganiom rynku. Zadowolony Klient to dla nas największa satysfakcja!

Realizując założenia Junior Enterprise Concept, należymy do grona ponad 1700 organizacji działających w wielu europejskich krajach. Dzięki szerokiej sieci współpracy firm z różnych zakątków Europy jesteśmy w stanie realizować złożone projekty, wymagające badań poza granicami Polski.

MISJA

Naszym celem jest zaspokajanie potrzeb, wyprzedzanie oczekiwań oraz wskazanie potencjalnych dróg rozwoju Klienta. Dbamy o najwyższy poziom oraz terminowość wykonanych przez nas usług. Dążąc do zadowolenia naszych Kontrahentów, pamiętamy o intensywnym rozwoju kapitału ludzkiego, gwarantując w ten sposób wysoką jakość oferowanych przez nas rozwiązań biznesowych.

Na równi stawiamy potrzeby Klientów jak i oczekiwania współpracowników. Przedsiębiorczość i profesjonalizm to cechy, które pragniemy przekazać członkom zespołu. Klientom oferujemy natomiast maksymalne wsparcie w podejmowaniu trafnych decyzji.

WARTOŚCI

Fundamentalne wartości budujące zespół YPI Consulting można scharakteryzować w trzech słowach zawartych w naszej nazwie: Young, Professional & Innovative. 

Spośród innych firm o podobnym profilu działalności, wyróżniamy się świeżością umysłu naszego zespołu oraz olbrzymią motywacją do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Naszym największym atutem pozostaje niezmiennie zespół składający się z innowacyjnych w codziennej pracy oraz utalentowanych osób, którzy z pełnym zaangażowaniem potrafią oddać się temu, co robią, by móc robić to jak najlepiej.