6 maja 2023

Akcelerator Projektów

Nowe przedsięwzięcia wymagają dużego zaangażowania ze strony inwestorów. Jednym z głównych wyzwań organizacyjnych i finansowych jest budowanie zespołu i czas potrzebny na przeszkolenie pracowników. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom stworzyliśmy Akcelerator Projektów.

Jest to usługa, dzięki której nasz zespół pomoże w realizacji projektu, od fazy testowania pomysłu, aż po wdrożenie nowego rozwiązania na rynek i jego dalszy rozwój.

W projekcie uczestniczyć może kilku lub nawet kilkunastoosobowy zespół, w zależności od skali przedsięwzięcia. Cały proces odbywa się pod okiem doświadczonego menedżera, a informacje o postępach raportowane są podczas regularnych spotkań z klientem.

Akcelerator Projektów jest usługą abonamentową, więc niezależnie od planowanych działań i liczebności zespołu projektowego, gwarantujemy stałe warunki przez cały okres współpracy. Z uwagi na różnorodność projektów, jakie realizujemy, dajemy także możliwość przygotowania dedykowanej usługi w ramach Akceleratora i rozszerzenie współpracy.

Aby poznać szczegóły oferty prosimy o kontakt: biuro@ypi.pl.