9 marca 2019

Konsultant działu Doradztwa

Wymagania:

  • znajomość zagadnień związanych z analizą danych dot. rynku, pozyskiwaniem danych, statystyką
  • chęć rozwoju i pogłębiania wiedzy w zakresie analizy rynku oraz obsługi klienta i sprzedaży w branży B2B
  • zainteresowanie badaniami rynku
  • status studenta II – IV roku
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość metod zarządzania projektem
  • znajomość tematyki badań konsumenckich ilościowych i jakościowych
  • znajomość innych języków obcych
  • umiejętność autoprezentacji i wystąpień publicznych

Zakres obowiązków:

  • praca w projektach – wyszukiwanie i analiza danych rynkowych, formułowanie raportów, tworzenie tabel/wykresów, prezentacja danych
  • zarządzanie projektami wewnętrznymi i komercyjnymi
  • kontakt z klientem w trakcie projektu
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • kontakt i współpraca z Partnerami zagranicznymi przy realizacji projektów zagranicznych
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych

Co oferujemy w zamian?

  • szkolenia wewnętrzne
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • wynagrodzenie za pracę w projektach komercyjnych
  • elastyczny czas pracy
  • realizacja własnych pomysłów
  • nawiązanie nowych kontaktów biznesowych, a także przyjaźni 😉
  • świetna atmosfera w zespole
  • uczestnictwa w Meetingach krajowych i zagranicznych a także możliwość rozwoju i pracy w międzynarodowej organizacji JADE
  • odbycie praktyk zawodowych