JADE National Meeting 2016 w Warszawie

W dniach 21-22. maja odbył się JADE National Meeting zorganizowany przez grupę ConQuest z Warszawy. Wzięli w nim udział członkowie PBDA z Poznania oraz kilka osób z zespołu YPI Consulting. Oto krótka relacja z wydarzenia…

jade '16 Wawa

JADE Meeting (JNM) to wydarzenie, które pozwala na poznanie innych organizacji działających w Polsce i zrzeszonych w JADE, wymianę doświadczeń, wiedzy i kontaktów pomiędzy uczestnikami.

21. maja nastąpiło otwarcie Meetingu. Podczas I części spotkania odbyła się prezentacja poszczególnych Junior Enterprises (JE), następnie rozpoczęło się szkolenie nt. tworzenia Modeli Biznesowych w oparciu o metodę Alexandra Osterwaldera. Prelekcję wygłosił Jakub Tomaszewski. Część teoretyczną szkolenia uzupełniły warsztaty poprowadzone przez Wojciecha Suwińskiego. Uczestnicy warsztatów mieli okazję poznać metodę Osterwaldera w praktyce.

Następnego dnia wszyscy zebrali się ponownie w biurze ConQuest , gdzie miało miejsce zakończenie JNM oraz wspólny lunch, a wieczorem odbyła się impreza integracyjna.

Serdecznie dziękujemy grupie z Warszawy za organizację tak wspaniałego wydarzenia i czekamy już na kolejny JNM, który odbędzie się w Krakowie.

Arek Szczepanowicz, Wiceprezes YPI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.