Jak zarobić dzięki wirtualnej rzeczywistości?

Współczesny świat z każdej strony bombarduje nas nowymi informacjami, treściami i nowinkami technologicznymi. Coraz częściej trudno nam nadążyć za szybko dokonującym się w wielu branżach postępem. Coś, co wielu dziedzinom nauk z ubiegłego stulecia zajmowało dziesięciolecia, współczesnym branżom zajmuje kilka lat. Taki właśnie postęp dzieje się w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości. Chociaż kilka lat temu mało kto o nim słyszał, dziś VR (ang. Virtual Reality) wykorzystywany jest z powodzeniem przez wiele branż.

[…]

Sukces polskiej motoryzacji

Kontrakty o wartości ponad 100 milionów euro. Około 2000 pracowników w Polsce. Szwajcaria, Austria, Czechy, Łotwa, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie, czy nawet wyspa Reunion (Ocean Indyjski) – to tylko niektóre z miejsc, gdzie „Dzień dobry” mówi nam polska inżynieria. Poznajmy naszego dzisiejszego bohatera…

warsztat

[…]

Jak stworzyć własny materiał video? Prezentujemy 9 pomysłów na stworzenie własnego filmu!

Zdajesz sobie sprawę, jak wielką siłę w działaniach promocyjnych i reklamowych odgrywa przekaz video ale nie wiesz, jakiego typu materiały są najskuteczniejsze? W tym artykule podpowiadamy, jakiego typu filmy mogą być tworzone i w jaki sposób każdy z nich może wpłynąć na Twój biznes.

 

[…]